Темы Wordpress русские
Современное оружие

ПРОГРАМА ПРОВЕДЕНЯ

27 - 30 березня 2018 р. м. Дніпро, міський Палац дітей та юнацтва Дніпровської міської ради


Шановні керівники та учасники!
Вас вітає оргкомітет фестивалю-конкурсу
«ІМПЕРІЯ ЗІРОК» 2018
інформація для ознайомлення.

 
1. Ознайомтесь з загальною програмою фестивалю.

2. Ознайомтесь з конкурсною програмою.

3. Враховуйте, що в програмі можуть бути зміни чи поправки.

4. Ознайомтесь з графіком проби сцени (номінація хореографія)

 

Колективам і солістам не обов'язково реєструватися з 8.30, якщови виступаєте у 12.00 чи 13.00 і т.д ... Можливий приїзд тареєстрація за годину або півтори години до виступу.Однак рішення про час прибуття залишається за вами :)

 

Колективам і солістам не обов'язково реєструватися з 14.00, якщови виступаєте у 18.00 чи 19.00 і т.д ... Можливий приїзд тареєстрація за годину або півтори години до виступу.Однак рішення про час прибуття залишається за вами :)

 

Під час фестивалю буде проводитися професійна фото і відео зйомка від партнерів фестивалю медіа групи «РЕПОРТАЖ». За бажанням учасники можуть одразу обрати і придбати свої фото та відео.

 Адреса проведення фестивалю:

м. Дніпро, Міський Палац дітей та юнацтва

 (вулиця Набережна Перемоги, 5)

Якщо у Вас виникли питання, пишіть або телефонуйте до організаційного комітету!

До зустрічі на VIВсеукраїнському фестивалі-конкурсі «ІМПЕРІЯ ЗІРОК» 2018


ПРОГРАМА КОНКУРСНИХ ВИСТУПІВ УЧАСНИКІВ

НОМІНАЦІЇ - ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

27 БЕРЕЗНЯ

button.png


 ПРОГРАМА КОНКУРСНИХ ВИСТУПІВ УЧАСНИКІВ

НОМІНАЦІЇ - ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

28 БЕРЕЗНЯ

 button.png


 ПРОГРАМА КОНКУРСНИХ ВИСТУПІВ УЧАСНИКІВ

НОМІНАЦІЇ - ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО

29 БЕРЕЗНЯ

button.png


 

27 БЕРЕЗНЯ

8.30 – 9.45 - Реєстрація учасників, подача фонограм звукорежисеру,

10.00 - Відкриття фестивалю. Представлення членів журі,

10.10 – 15.10 - І відділення,

14.00 - Початок реєстрації ІІ-го відділення,

15.15 – 16.00 - Перерва, обід для журі, подача фонограм звукорежисеру,

16:00 – 21.00 - ІІ відділення,

21.00 - Закінчення І-го конкурсного дня                 

 

28 БЕРЕЗНЯ

8.30 – 9.45 - Реєстрація учасників, подача фонограм звукорежисеру,

10.00 - Відкриття ІІ-го конкурсного дня, представлення членів журі,

10.10 – 15.10 - І відділення,

14.00 - Початок реєстрації ІІ-го відділення,

15.15 – 16.00 - Перерва, обід для журі, подача фонограм звукорежисеру,

16:00 – 21.55 - ІІ відділення,

22.00 - Закінчення ІІ-го конкурсного дня

 

29 БЕРЕЗНЯ

10.00 – 13.50 - Реєстрація учасників, подача фонограм звукорежисеру, проба сцени І блок (за окремим графіком)
14.00 – 14.09 - Відкриття ІІІ-го конкурсного дня. Представлення членів журі,
14.10 – 16.24 - І відділення,
16.25 – 16.59 - проба сцени ІІ блок (за окремим графіком),
17.00 – 19.34 - ІІ відділення,
19.35 – 19.44 - Маленька перерва,
19.45 – 20.10 - ІІІ відділення,
20.10 - Закінчення ІІІ-го конкурсного дня.

 

30 БЕРЕЗНЯ

 

12.00 - Репетиція Гала-концерту лауреатів фестивалю,

14.00 - Гала-концерт та нагородження учасників фестивалю,

17.00 - Від'їзд учасників фестивалю.